About Us

O hodowli

Nasza domowa hodowla znajduje się w Otwocku niedaleko Warszawy. Istnieje już od 2004 r., a zarejestrowana jest w FIFe i TICA.

W trosce o jakość dobieramy koty jak najlepsze pod względem zdrowia, piękna i zachowania, co oznacza, że prowadzimy hodowlę selektywną, której nigdy nie dorówna łączenie przypadkowych zwierząt.

Nasze koty są naszymi pupilami, a mieszkając z nami, mają do dyspozycji cały dom oraz specjalnie chronione i zabezpieczone miejsce w ogrodzie.

Ich zdrowy, szczęśliwy i piękny rozwój jest dla nas szczególną nagrodą, a radość nowych właścicieli naszych kociąt z wymarzonego przyjaciela największym komplementem i uznaniem.

O mnie

Jestem hodowcą, kocim behawiorystą i wykładowcą . Prowadzę kursy PawPeds dla hodowców oraz indywidualnie pomagam w prowadzeniu hodowli, a także w tematach związanych z genetyką oraz  zachowaniem kotów. Z pasji i zainteresowania kotami, a także dlatego że i felinologia wciąż się rozwija, nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, seminariach i szkoleniach.